Deli Divane 120.Bölüm izle 23 Kasım 2016 Full HD

    Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.
    Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir. Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.
100%
  1
  0
  •   Favori Ekle
Yorum Alanı 1Yorum Yapılmış
  1. avatar
      derin 23 Kasım 2016 17:24:26

    hahaha olley be sırrı açığa çıktı

Türkiyenin Diziizleme Sitesi, Full HD Online | dizi izleme yerine hoş geldiniz.

canlidiziizleten’de yer alan tüm diziler “dizi izle me Sitesi Canlidiziizleten video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. canlidiziizleten kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. İletişim için canlidizilernet(at)gmail.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizden film izle mek hem kaliteli hemde donmadan izleyebilirsiniz. Yabancı dizi izle mek için en ideal site olmakla beraber sürekli arşiv ve güncel eklenen hint dizileri bölümlerini hint dizileri izle mek takipçilerimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. İyi seyirler Canlidiziizleten ailesi.